SİZİ ARAYALIM
Sizi ne zaman arayalım?
Seni Tanıyorum
Sosyal Medya Uyumluluğu
Geliştirilmiş Sipariş Disiplini
Sınırsız Kampanya Senaryosu
İstanbul'da Yaşıyorsun
Renk Bazlı Paylaşım
Puan Biriktir
Dönem Bazlı Kampanya
Yapay Zeka Bileşeni
Sosyal Medya Bileşeni
Lokasyon Bazlı
Akıllı Kampanya
Kırmızı Senin Rengin
Kaydedilenler
Hangi Mağazada Var?
Ürün Bazlı Kampanya
İkizler Burcusun
instastory
Ön Ödemeli Sipariş
Adet Bazlı Kampanya
Beden Bilgisi
Etkileşim Tasarımı
Ödemeyi Parçala
Fiyat Bazlı Kampanya
Bazen eve bazen işe
Bazen eve bazen işe
Tüm Siparişler Tek Ekranda
Tüm Siparişler Tek Ekranda
insights
insights
Kullanıcı Bazlı Kampanya
Kullanıcı Bazlı Kampanya

Kusursuz Mobil Uygulamalar

Son kullanıcı deneyimleri temel alınarak yapılandırılmış mobil uygulamalar her geçen gün kullanım oranını daha da artırmakta. Tüm mobil platformlar için hazırlanan aplikasyon üstün uyarı ve hatırlatma metodolojisiyle her an kullanıcının yanında olmanıza imkan vermekte.

iş zekası

Ham verilerin operasyon sürecindeki etkisini artırmak için kategorizasyonun ve değerlemesinin yazılım tarafından anlık olarak ölçümlenmesi ve kullanıcı ziyaretleri esnasında yapılan hesaplamalar sonucunda en verimli süreci çalıştıracak yolun belirginleşmesini aktif kılar.

Ra
por
la
ma

Esnek raporlama araçları sayesinde verilerinize ait bugüne kadar ulaşamadığınız en derin ve katmanlı sonuçlara erişim sağlayabileceksiniz. Satış kanallarından gelen tüm satışları görüntüleyebilmenin yanı sıra en çok satan 10 modeli seyrederken üretimine başlamanız gereken 10 modelin bilgisini de eş zamanlı olarak seyredebileceğiniz dashboardınız sizi bekliyor.
Hızlı Entegrasyon
Hızlı Entegrasyon
e-Ticaretlere eklenen pazaryeri entegrasyon paketlerinin stok eşitlemede yaşadığı süre kayıplarını minimuma indirmek için geliştirdiğimiz bu modül tek panel üzerinden yönetimi ve hızlı stok eşleşmesi ile ön plana çıkıyor.
Hepsiburada
Trendyol
Çiçeksepeti
N11

BenzersizTasarımlar

Unique, estetik ve teknoloji buluşmasının durdurulamaz yeniliği. Dijital dünyada, sıradanlığa son vermek için geliştirilen tasarımların çatısı. Unique, teknolojinin barındırdığı yenilikleri, tasarım farklılıklarını ve erozyona uğrayan birçok sanatsal yapıyı, sadeleştirip düzenleyebileceğiniz platform. Unique Konsept'in öncelikli hedefi, internet ortamında değersizleşen birçok tasarımı yenileyerek, daha uzun soluklu ve teknolojiye estetik katacak tasarımlarla buluşmaktadır.

Diğer önceliği ise tasarımlardaki farklılığıdır. Unique Konsept benzersiz, tek ve biricik algısını, tasarımın her adımında korur. Teknoloji ve estetiği birleştiren yeni bir dijital sanat anlayışıdır. Bu bir Unique buluşmasıdır.

Tasarımları İncele

Bağımsız Server Mimarisi

Bu etkin özellik e-ticaret sitenizin istediğiniz serverda yayınlanması anlamına gelmektedir. Bu esneklik sayesinde size dayatılan sunucu ve trafik maliyetlerine karşı daha güçlü ve özgür olmanın yanı sıra hız ve dijital güvenlik süreçlerinde kendinizi daha emin hissedeceğiniz platformlara taşınma hakkınızı saklı tutar. Tüm verilerinizin size ait olduğunu ve dilediğiniz sunucu mimarisine taşıma hakkının sadece sizde olduğunu bilmeniz ve istediğiniz gibi yönetmeniz için zekiweb paketleri bağımsız server avantajıyla size hizmet vermektedir.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri

Bitmeyen telefonlar açılan yüzlerce ticket geri dönülmeyen sorunlar peşpeşe…

Tüm bunlardan sizi kurtarmak için proje ve personel eşleştirmesi yapan müşteri hizmetleri departmanımız en doğru ve en kesin çözümü size ulaştırmak için çalışmalarına devam etmektedir.