SİZİ ARAYALIM
Sizi ne zaman arayalım?
Pazaryeri Entegrasyonu
ERP Entegrasyonu
Kargo Entegrasyonu

iş zekası

Ham verilerin operasyon sürecindeki etkisini artırmak için kategorizasyonun ve değerlemesinin yazılım tarafından anlık olarak ölçümlenmesi ve kullanıcı ziyaretleri esnasında yapılan hesaplamalar sonucunda en verimli süreci çalıştıracak yolun belirginleşmesini aktif kılar.

Ra
por
la
ma

Esnek raporlama araçları sayesinde verilerinize ait bugüne kadar ulaşamadığınız en derin ve katmanlı sonuçlara erişim sağlayabileceksiniz. Satış kanallarından gelen tüm satışları görüntüleyebilmenin yanı sıra en çok satan 10 modeli seyrederken üretimine başlamanız gereken 10 modelin bilgisini de eş zamanlı olarak seyredebileceğiniz dashboardınız sizi bekliyor.
Hızlı Entegrasyon
Hızlı Entegrasyon
e-Ticaretlere eklenen pazaryeri entegrasyon paketlerinin stok eşitlemede yaşadığı süre kayıplarını minimuma indirmek için geliştirdiğimiz bu modül tek panel üzerinden yönetimi ve hızlı stok eşleşmesi ile ön plana çıkıyor.
Hepsiburada
Trendyol
Çiçeksepeti
N11

BenzersizTasarımlar

Unique, estetik ve teknoloji buluşmasının durdurulamaz yeniliği. Dijital dünyada, sıradanlığa son vermek için geliştirilen tasarımların çatısı. Unique, teknolojinin barındırdığı yenilikleri, tasarım farklılıklarını ve erozyona uğrayan birçok sanatsal yapıyı, sadeleştirip düzenleyebileceğiniz platform. Unique Konsept'in öncelikli hedefi, internet ortamında değersizleşen birçok tasarımı yenileyerek, daha uzun soluklu ve teknolojiye estetik katacak tasarımlarla buluşmaktadır.

Diğer önceliği ise tasarımlardaki farklılığıdır. Unique Konsept benzersiz, tek ve biricik algısını, tasarımın her adımında korur. Teknoloji ve estetiği birleştiren yeni bir dijital sanat anlayışıdır. Bu bir Unique buluşmasıdır.

Tasarımları İncele

Bağımsız Server Mimarisi

Bu etkin özellik e-ticaret sitenizin istediğiniz serverda yayınlanması anlamına gelmektedir. Bu esneklik sayesinde size dayatılan sunucu ve trafik maliyetlerine karşı daha güçlü ve özgür olmanın yanı sıra hız ve dijital güvenlik süreçlerinde kendinizi daha emin hissedeceğiniz platformlara taşınma hakkınızı saklı tutar. Tüm verilerinizin size ait olduğunu ve dilediğiniz sunucu mimarisine taşıma hakkının sadece sizde olduğunu bilmeniz ve istediğiniz gibi yönetmeniz için zekiweb paketleri bağımsız server avantajıyla size hizmet vermektedir.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri

Bitmeyen telefonlar açılan yüzlerce ticket geri dönülmeyen sorunlar peşpeşe…

Tüm bunlardan sizi kurtarmak için proje ve personel eşleştirmesi yapan müşteri hizmetleri departmanımız en doğru ve en kesin çözümü size ulaştırmak için çalışmalarına devam etmektedir.